Farm Fantasy

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut171,6 MB
  • Sürüm1.25
  • DilTürkçe
  • Geliştiriciforanj
Farm Fantasy, iOS akıllı cihazlarınızda sıkılmadan vakit geçireceğiniz heyecan verici bir mobil oyundur.

Çeşitli büyüler ile devasa bir şehir inşa edeceğiniz Farm Fantasy mobil oyununda tüm yaratıcılıklarınızı kullanarak hareket edin. Şehir inşa etme oyunları arasında yer alan Farm Fantasy mobil oyunu diğer oyunlarına göre çok daha farklı bir tema üzerine kurulmuştur. Bu muhteşem oyunda büyülü bir deneyim yaşayacaksınız. Sihirli dokunuşlar ile büyüler ile yetişen bitkiler geliştirin.

Bitkilerin mahsüllerini hasat zamanı toplayarak, satın. Kazandığınız paralar sayesinde farklı iksirler satın alabileceksiniz. Çeşitli iksirler toplamak oyunun seyrini değiştirmeniz açısında oldukça önemlidir. Farm Fantasy mobil oyunu ile macera dolu anlar yaşamak için iOS  akıllı cihazlarınızı kullanın. Oyunun renkli dünyası içerisinde tüm stresinizi atacaksınız. 

Fantastik hikayelerden tanıdığınız, boynuzlu atlar, ejderhalar ve bir sürü diğer canlıyı şehrinize getirin. Griffin yardımıyla sihirli dünya etrafında emirleri gönderin. Diğer büyü köylerinden komşu edinerek dünyanızı genişletecek ögeleri değerlendirin. Farm Fantasy oyun dünyasında büyü içerikli oyun görsellerini değerlendirin. 

Harika atölyelerde iksirler, büyüler ve asalar üretebilirsiniz. Ayrıca sihirli kıyafetler ve kaydırmalar yaparak farklı oyun ögeleri kazanabilirsiniz. Sihirli alanlar geliştirerek Farm Fantasy mobil oyunu ile eğlence dolu anlar yaşamanın tadını çıkartın. 

Farm Fantasy indir