Farm Fantasy

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51 MB
  • Sürüm 1.26
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici foranj
Fantezik bir dünya üzerine kurulan Farm Fantasy mobil oyununda ücret ödemeden eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Büyülü bir ülkeniz olsun isterseniz Farm Fantasy mobil oyununda tüm yaratıcılık kabiliyetlerinizi kullanarak ilerleyin. Büyülü bir şehir inşa edeceğiniz Farm Fantasy mobil oyununda çiftlik ögelerini yetiştireceksiniz. Fakat bunları yaparken büyü kullanacak ve bitkileri de büyülü bir şekilde yetiştireceksiniz. Cadı bayramında kullanacağınız özel ögeleri bir araya getirerek rengarenk bir dünyanın içerisinde macera dolu anlar yaşayın. 

Her parmak dokunuşunda bambaşka bir alan yaratacaksınız. Evcil hayvanlar, büyülü bitkiler ve sıra dışı oyun dünyası sayesinde eğlencenin tadını çıkartın. Evcil hayvan ve fantastik hayvanların bakımı konusunda kendinizi geliştirin. Fantastik hikayeler içerisinde yer alan ejderhalar, tek boynuzlu atlar ve diğer tüm büyülü hayvanları bir araya getirin. 

Albus ve Lina adlı komşular ile farklı büyüleri keşfederek hakimiyet alanınızı genişletecek ögeler elde edeceksiniz. Bitki hayvanların yanı sıra bir de madenleri işleteceksiniz. Değerli ürünler çıkartacak bunları satarak kazanç elde edeceksiniz. Paranız ile büyülü şehrinizi geliştirecek ögeler elde etmek hiç de zor değildir. 

Kendi dünyanız içerisinde eğlenmek için Farm Fantasy mobil oyununu Android akıllı cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bir kaç dokunuş ile büyülü bir dünyanın kapılarını aralayacağınız Farm Fantasy arcade oyunu ile akıllı cihazınızda eğlencenin tadını çıkartın. 

Farm Fantasy indir